כניסת סטודנטים
כניסה לסטודנטים חדשים

Account Login

הדרך הטובה ביותר ללמוד למבחן במבוא לכלכלה מאקרו

פרקי הלימוד בקורס

כל פרק מחולק למספר נושאים. בכל נושא מופיעות מספר הרצאות קצרות (לרוב אחת או שתיים) ושאלות תרגול. מומלץ ללמוד את הנושאים בקורס באופן ממוקד. תחילה, צפו בהרצאות בכל נושא. לאחר מכן, פתרו את שאלות התרגול בכל נושא. רק לאחר הצפייה בהרצאות ופתרון שאלות התרגול בנושא מסוים, לימדו את הנושא הבא. הנחת הבסיס של מדריך הקורס היא שחלקכם לא נוכחים בהרצאות במוסד הלימוד בו אתם לומדים. לכן, בפרקי הלימוד בקורס נלמד את חומרי הלימוד מ א' עד ת'.

 

צפייה בהרצאות - מכיון שמדובר בקורס הכנה למבחן, כל הרצאה מתחילה עם הסבר כללי שנמשך כ 2 דקות בלבד. לאחר אותן 2 דקות, ההתמקדות היא בדרך פתרון שאלות בנושא מסוים, ובאופן הזיהוי של אותן שאלות במבחן. אין צורך לסכם את ההרצאות בזמן הצפייה בהן. אני עבדתי קשה והכנתי עבורכם סיכומי הרצאות מעולים.הדפיסו את סיכומי ההרצאות לפני הצפייה בהן, וצפו בהרצאות כאשר מופיע מולכם סיכום מודפס של אותה הרצאה בה אתם צופים.

 

שאלות תרגול - לאחר הצפייה בהרצאות, פתרו את שאלות התרגול באותו נושא. שאלות התרגול בתוך כל נושא מסודרות בסדר קושי עולה, מהקל אל הקשה. לכל השאלות יש פתרונות מלאים בכתב. לרוב המכריע (כ 95%) של שאלות התרגול יש פתרונות בוידאו. קחו בחשבון שכמעט תמיד הפתרונות בוידאו יותר מפורטים מהפתרונות בכתב. כל שאלה שלא תהיה מובנת, תהיה מובנת לחלוטין לאחר הצפייה בפתרון אותה שאלה בוידאו.

 

המבחנים בקורס

לאחר סיום פרקי הלימוד בקורס, מומלץ לפתור לכל הפחות שלושה מבחנים מלאים (מהמבחנים לדוגמה ו / או מבחנים משנים קודמות), כסימולציה לקראת המבחן. הקורס כולל 3 מבחנים לדוגמה, כולל פתרונות בכתב ובוידאו. כמו כן, הקורס כולל פתרונות למבחנים של המרצים בקורס מהשנים האחרונות.

 

אל תתביישו לשאול שאלות

מדריך הקורס מוכן ואף מעוניין לעבוד קשה על מנת שתסיימו את הקורס בהצלחה יתרה. ניתן לפנות אלי בנוגע לכל שאלה, בין אם זו אחת מהשאלות בקורס, או שאלה ממבחנים משנים קודמות.

בהצלחה :)

אוריאל רוכב, מדריך הקורס.

כתובת אימייל: uriel.rochev@gmail.com

טלפון: 054-5288509

עבור לתוכן העמוד